ועל התאורה כבר חשבתם? עיצוב תאורה הוא ללא ספק הטרנד המבוקש כיום בישראל

ועל התאורה כבר חשבתם? עיצוב תאורה הוא ללא ספק הטרנד המבוקש כיום בישראל

טרנדים באים והולכים, הם משפיעים באופן ישיר על החיים שלנו והופכים למבוקשים. אחד הטרנדים שנמצאים בצמיחה מתמדת בשנים האחרונות הוא עיצוב התאורה, והוא כאן בשביל להישאר. לא מדובר בבחירת גוף תאורה באחת מחנויות התאורה אלא תכנון מקיף הנוגע לעיצוב התאורה בבית, תוך התאמה לצרכים האישיים אשר מבוצע לרוב בשלב הראשון של שיפוץ או בניית דירה.

עיצוב תאורה – השירות המבוקש בקרב הישראלים

הישראלים אוהבים לשפץ את הבתים שלהם, אם בשעה שהם עוברים דירה ואם כחלק משגרת החיים. אין ספק שלקורונה היה חלק נכבד בכך, בשעה שהישראלים שהו בתקופת הסגרים בבית ולמדו להכיר וליהנות מהמרחב הביתי שלהם. תאורה מעולם לא הייתה בראש רשימת המשימות ובדרך כלל הייתה נדחקת לסוף הרשימה, כך שגם לא היה נותר תקציב גדול עבורה. בשנים האחרונות חל שינוי ניכר, אשר הוביל לכך שהתאורה תפסה את מיקומה המרכזי בשל ההבנה שיש ביכולתה לשנות כל עיצוב ולהפוך את הבית מחלל מגורים פשוט לבית מלון.

כוחה של תאורה

למה למעשה אנחנו זקוקים לתכנון ועיצוב תאורה? לתאורה יש כוח לשנות אווירה בכל חלל מגורים ולהתאים אותו לצרכים ולדרישות היומיום שלנו כמשפחה. שילוב נכון של גופי תאורה מתאימים, גוון התאורה ושינוי עוצמתה במשך שעות היום יכול להפוך את סלון הבית שלכם מחלל מגורים שבו הילדים יכינו את שיעורי הבית שלהם, בשעה שהם זקוקים לתאורה חזקה יותר לחלל מגורים שבו נבקש לייצר פינת אירוח אינטימית וחמימה בשעות הערב.

ליועץ תאורה יש את ארגז הכלים להבין את הצרכים שלכם, לראות את חלל המגורים ולדעת לייצר באמצעות התקנה של גופי תאורה נכונים את האוירה המתאימה ועל ידי כך גם להדגיש כל עיצוב בבית, להעניק חמימות לנישות מסוימות ולייצר עבורכם סביבת מגורים נעימה.

שירות חד פעמי שילווה אתכם שנים ארוכות

חשוב להבין כי תכנון ועיצוב תאורה הוא שירות חד פעמי, אותו נבצע רגע לפני שאנחנו מבצעים את השיפוץ בבית. העלות שלו היא חד פעמית, אך התוצר שלו עתיד ללוות אותנו למשך שנים רבות מבלי שנדרש לבצע שינוי כלשהו. תכנון תאורה נכון יכול גם לחסוך לנו הוצאות עתידיות של שינוי גופי תאורה, שקעים, מעבר של חוטים וכל דבר הקשור לתאורה פשוט מאחר שמעצב ומתכנן התאורה כבר חשב על הכל ומספק לכם תוצאה מושלמת שתחסוך לכם לא מעט הוצאות עתידיות של שינויים והתאמות בעתיד.

מעצב תאורה כמגשים חלומות

מעבר לתכנון התאורה, אשר ייתן את הדגש לכל חלל מגורים בבית שלכם וישדרג אותו בעשרות מונים, שירות נוסף של מעצב התאורה הינו עיצוב של גופי תאורה. אנחנו אוהבים לגלוש בפינטרסט, באינסטגרם ולהיכנס לאתרי עיצוב בית ופנים מהעולם, שם אנו נתקלים לא אחת בגופי תאורה חלומיים אשר מושכים את עיננו.

הבעיה מתחילה כאשר אנו מנסים להשיג את אותם גופי תאורה בישראל, במרבית המקרים ללא הצלחה. למעצב תאורה יש את היכולת לקחת את התמונה או העיצוב שאהבתם ופשוט להפוך אותו מתמונה למציאות באמצעות ייצור עצמי של הגוף והתאמתו לגודל החלל ולצרכים האישיים שלכם. במקרים רבים מגיעים לקוחות אל מעצב התאורה עם שרטוט שביצעו על נייר ומכאן הוא זה שיכול להפוך את השרטוט לגוף תאורה חלומי שיהיה רק אצלכם בבית.

ועל התאורה כבר חשבתם?

אם אתם נמצאים לפני שיפוץ או שהחלטתם לבצע שדרוג של התאורה בבית שלכם, אין ספק שהכתובת הראשונה שלכם היא תכנון ועיצוב תאורה לבית. יועץ תאורה מקצועי יכול לשנות לכם את הבית מן הקצה לקצה, באמצעות התאמת הפונקציונאליות, הגוון והעוצמה של התאורה. לייעוץ תאורה מקצועי יש את היכולת לקחת דירה רגילה ולשדרג אותה באמצעות הדגשה של חללי מגורים, התאמת גופי תאורה לחלל וכמובן שינוי עוצמות התאורה והענקת אווירה נעימה לכל אחד מהחדרים בבית שלכם.

הטיפ שלנו, חושבים על שיפוץ או שדרוג העיצוב בבית? הכתובת הראשונה היא תכנון ועיצוב תאורה.

דילוג לתוכן