מי אנחנו?

עדן ביטון

עדן ביטון, המייסד והרוח החיה שניצב מאחורי חברת ILIGHTS נולד עם אהבה לתאורה.

כבר בגיל 14 החל לעבוד בתחום תאורת הבמה ועם השנים צמח והתמחה בתכנות ותפעול מופעים, אירועים ומועדונים.

עבודתו מגיל צעיר בתחום סייעה לו לרכוש ולהעשיר את הידע הטכני ולאחר מכן לפתח שיטת עבודה ייחודית שמספקת פתרון למערכות בקרה ושליטה בתחום התאורה.

עדן החל להתמחות בתחום עיצוב ותכנון תאורה כאשר הוביל פרויקטים במסגרת החברה שהקים ומתוך הנעה ושאיפה לשלמות והצלחה בכל פרויקט תוך כדי מתן מענה כולל וייחודי לכל צורך של הלקוח.

 

"האתגר הגדול שמניע ומרגש אותי בכל יום מחדש הוא היכולת היצירתית להפוך ויז'ן של הלקוח או האדריכל למציאות. אני תמיד מתרגש לפגוש בלקוחות שמגיעים אליי עם שרטוט של גוף תאורה אותו אני מצליח להוציא מן הדף אל אויר העולם" עדן ביטון, מייסד חברת ILIGHTS

חברת ILIGHTS נוסדה בשנת 2010 על ידי עדן ביטון, מתוך רצון להעלות את המודעות הישראלית לעיצוב ותכנון תאורה.

עדן הביא את ניסיונו רב השנים מתחום הפעלת מערכות תאורה ממוחשבות ומתקדמות לצד השילוב והחיבור לעולמות האדריכלות והדקורציה ובכך סיפק באמצעות חברת ILIGHTS פתרונות ייחודיים בתחום התאורה והחשמל.

למעלה מעשור מיום היווסדה של החברה והיא כיום המבוקשת והמועדפת על אדריכלים, מעצבים ומתכננים של פרויקטים בתחום התאורה הן במגזר העסקי והן בבתים פרטיים. לאורך השנים התחמתה החברה בייצור גופי תאורה שונים וייחודיים מרעיון שעימו מגיעים הלקוחות ועד למציאות, בהתקנת מערכות חשמל חכם ועוד.

בחברה מועסקים כיום כ 20 אנשי צוות מקצועיים, בהם יועצי תאורה, מתקינים, אנשי תפעול ושירות אשר מספקים את מעטפת השירותים הרחבה והמקצועית ביותר בענף, ואשר מסוגלים לספק מענה לכל רעיון או תוכנית של הלקוחות.

לאורך השנים אנחנו פועלים ונמשיך לפעול בהתאם לערכים הבאים:

 

VIDEO

אנו מלווים את הלקוחות שלנו משלב הייעוץ, תכנון ויצירת ההדמיה, עד לביצוע גמר הפרויקט.

 

נגן וידאו

מקצועיות

אנחנו מאמינים בתכנון מקצועי המתחיל מחשיבה ראשונית שמובילה למיקסום התוצאה, עבודה עם החומרים האיכותיים ביותר וחשיבה מחוץ לקופסא כדי לספק לכם את הפתרון המתקדם והאיכותי ביותר. תכנון תאורה נכון מבחינתנו יכול למקסם כל פרויקט שאנו שותפים לו, הן בבית פרטי והן בפרויקט מסחרי.

חוויית שירות

אנחנו מאמינים כי כל לקוח הוא שותף לדרך הארוכה שלנו ואנו מספקים מעטפת של שירות משלב התכנון ועד לביצוע בליווי מקצועי מלא לכל אורך הדרך עם 100% הצלחה.

יצירתיות

אנחנו מאמינים כי יש לנו את הכלים להפוך כל חלום שלכם למציאות ונמשיך לפעול מתוך יצירתיות בכדי לספק לכם את הפתרון המושלם ביותר. אנחנו מסוגלים להפוך כל חלום למציאות.

דילוג לתוכן